Prekių katalogas

Batai vaikams Gucio Yellow

 • 4410
  49  Sutaupykite 490
  Į krepšelį 

  Suteiktas "Sveikos pėdos" apdovanojimas

  Spalva
  Yellow
  Gamintojas
 • „Gucio“batukai siuvami iš minkštos verstos odos. Jie tokie minkšti, kad gali būti dėvimi ant nuogų kojyčių ir jų nenutrins. Ši vaikiška avalynė atitinka visus ortopedų keliamus reikalavimus. Jai suteiktas „Sveikos pėdos“ apdovanojimas.

  Batukų privalumai:

  1. Sutvirtintas užkulnis, (patentas NR. 187609). Užkulnis padeda tvirtai palaikyti kojytę, kad staiga žengus ji nepakryptų.
  2. Minkštas ir elastinis padas. Mažyliui tokiais batukais patogu atistoti, atsitūpti – pėdą lengva sulenkti.
  3. Pade įtaisytas supinatorius. Speciali vidinio pado forma saugo nuo plokščiapadystės.
  4. Priekinė batuko dalis platesnė; speciali siūlė saugo pirštukus. Tai ypač svarbu mažiems vaikams, kurie pradėję vaikščioti nežiūri po kojomis ir nuolat kur nors atsitrenkia kojytėmis.
  5. Batukai pritaikyti putlioms, bei aukštą keltį turinčioms kojytėms, kadangi batukai surišami raišteliais, kuriuos galima skirtingai suvarstyti ir surišti, atsižvelgiant į vaiko kojytę. 
  6. Batukai siuvami iš natūralios odos, todėl kojytės neprakaituoja.
    

  Gucio“ batukus iš tolo galima pažinti iš ryškiai geltonų padų ir tokių pat raištelių. Tai suteikia batukams ypatingo žavesio ir žaismingumo. Pačių batukų spalvos įvairios ir neįprastos: geltona kaip garstyčių, žalsva kaip samanų, rusvai raudona kaip plytų, įvairių atspalvių mėlyna, violetinė, šokoladinė, bordinė netgi elektrinė...
   

  Visi „Gucio“ batukai siuvami pagal vieną modelį. Anot batukų kūrėjo Slawomiro Piwowarczyko, didelės įvairovės nesiekiama, svarbiausia, kad vaikai jaustųsi laimingi, juos avėdami. Beje, nors modelis vienas, skirtingiems sezonams siūlomi skirtingi batukų tipai: uždari, atviri su mažomis skylutėmis ir atviri su didelėmis skylutėmis, kad kojytės geriau vėdintųsi.

  Spauskite čia ir sužinosite, kaip teisingai parinkti Gucio batukų dydį

  Ortopedų rekomendcijos