Mažylio ratai servisas

 • Mažylio ratai SERVISAS - tai visų gamintojų vežimėlių SERVISAS.

  Mūsų įmonė ilgą laiką užsiima vežimėlių, bei kitos vaikiškos technikos remontu.  Atliekame garantinį ir pogarantinį vežimėlių remontą, nesvarbu kur Jūs įsigijote vežimėlį pas mus, mūsų partnerius ar kitoje šalyje.  

  Sukaupta patirtis ir kompetencija leidžia remontuoti sudėtingus vežimėlių gedimus vos per vieną valandą. Remontas atliekamas naudojant originalias vežimėlių dalis ir profesionalią įrangą. Kvalifikuoti serviso specialistai greitai nustatys ir pašalins visus gedimus. Atliekame įvairų remontą: nuo rato kameros pakeitimo iki vežimėlio rėmo suvirinimo bei dažymo, toks remontas ne visada įmanomas namų sąlygomis.
  Turime didelį pasirinkimą įvairių vežimėlių gamintojų detalių, bei ju aksesuarų. Net jei nėra originalių atsarginių dalių Jusu vežimėliui, mes visada galime pasiūlyti alternatyvą. Mūsų meistrai ne tik remontuoja bet ir suteikia naudingos informacijos, pataria kaip naudoti bei priziūreti savo vežimėlį nepaprastomis oro sąlygomis, kurios būdingos mūsų klimatui.
  Kūrybinis požiūris į vežimėliu remontą, leido pasiekti aukšta kokybę ir užtikrinti patikimumą atliktiems darbams, kuriems suteikiama garantija.

  MES REMONTUOJAME, GREIČIAU NEI JŪS LAUŽOTE!

  Skambinkite:+37061299086

  Rašykite: servisas@mazylioratai.lt

  arba atveškite vežimėlį adresu:


  MB"Račius"
  Račių g.18, Vilnius
  Priešais Norfa Bazę, Savanorių pr.

  Ant pastato užrašas MB Račius
  Darbo laikas:
  I-V 9-18 val. Pietų pertrauka 12.30-13.30 val.
  VI 9-14 val.

  Vežimėlius iš kitų miestų siunčiame per kurjerių tarnybą DPD