Prekių katalogas

Spinner Blue

 • 49 
  69  Sutaupykite 20 
  Į krepšelį 

  Vaikams nuo 3 metų

  Gamintojas
 •  


  Spiner neturi variklio, jame nėra pedalų, niekada nereikės įkraudinėti baterijų. Ypatinga priekinės važiuoklės konstrukcija konvertuoja išcentrinės ir žemės traukos jėgas į Spiner varomąją jėgą. Tik atsisėskite ant sėdynės, padėkite kojas ant tam skirtos vietos ir pradėkite sukioti vairą. Iš pradžių darykite judesius didesne amplitude ir Spiner nepaprastai lengvai pradės judėti. Jau įsibėgėjus, kuo dažniau darysite judesius, tuo greičiau Spiner judės. Norėdami sustoti, nuleiskite kojas ant važiuojamo pagrindo. Apsukite vairą ir, darydami tuos pačius judesius, važiuosite atgal. Jūs nepatikėsite kaip tai smagu, kol neišbandysite.  

  Spiner gali važiuoti bet kokiu lygiu kietu paviršiumi. Kuo paviršius lygesnis, tuo didesnis išvystomas greitis.
  Vidutinis išvystomas greitis apie 6-7 km/h, maksimalus apie 10km/h.


  Korpusas pagamintas iš naujo PP ir ABS plastiko yra tvirtas,atsparus dužimui ir lūžiams. Dugne įspausti CE ir EN-71 ženklai patvirtina sertifikuotą žaislo saugą.
  Ratukai pagaminti tik iš PU poliuretano - minkštesnės medžiagos nei plastikas, todėl SVINGIS nebraižo medinių grindų paviršių ir, kartu su aukštos klasės ABEC7 guoliais, važiuoja labai tyliai ir komfortiškai.
  Nors Spiner rekomenduojamas vaikams nuo 3 metukų, tačiau jis yra toks tvirtas ir patikimai sukonstruotas, kad net tėtis ar mama laisvai gali mėgautis SVINGIO teikiamu laisvės pojūčiu. Maksimalus suaugusiojo svoris neturėtų viršyti 100kg, važiuojant idealiai lygiu paviršiumi ir 65kg nelygiu .
  Išmatavimai:  ilgis 80cm, plotis 42 cm, aukštis 30cm. Svoris 3,4 kg.
  Atitinka EN 71-1: 2000 žaislų saugos standartą.