Prekių katalogas

Apie mus

 • UAB “Mažylio ratai“ vykdo veiklą nuo 2006 metų. Įmonės koncepcija - aktyvi paieška ir atranka įdomaus dizaino, aukštos kokybės bei originalių vaikiškų prekių , kurias galime pasiūlyti tėvams, siekiantiems ne tik organizuoti savo vaikui maksimalų gyvenimo komfortą, bet taipogi norintiems nuo pirmų gyvenimo mėnesių vystytį mažylio susidomėjima aplinka, didinti kūrybinį bei intelektualinį mažylio potencialą.

  "Mažylio ratų" logotipas kalba pats už save.

  Žalias vežimėlis, kurio ratai - tai skaičiai 0 - 3, bei užrašas renkasi tėvai, visiškai atitinka gyvenimo realybę. Juk nuo 0 iki 3 metų prekes renkasi tėvai. Ir kas geriau, jei ne tėvai gali jausti, ko Jų mažyliui reikia. Taigi - tėvai renkasi, o mes pasitelkdami savo žinias ir patirtį nuoširdžiai Jiems patariame, bei glaudžiai bendradarbiaujame.

   

  Būdami oficialiais kompanijų atstovais, bei tiesiogiai bendraudami su gamintojais, stengiamės pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį , bei platų prekių asortimentą. Šiuo metu atstovaujame tokias kompanijas:
  Deltim (X-Lander, Navington vežimėliai ir aksesuarai,  kuriems suteiktas Tüv rheinland sertifikatas); Lenkija
  Eurocart (vaikiški vežimėliai, balansiniai dviratukai); Lenkija
  Didis (Lorelli - vaikiški vežimėliai, maitinimo kėdutės, autokėdutės, maniežai, čiužiniai, žaislai); Bulgarija
  BabyGo (vaikiški vežimėliai, autokėdutės, maitinimo kėdutės, supynės, miegmaišiai) ; Vokietija
  Troll Nursery (baldai iš beržo, čiužiniai, patalynė); Latvija
  Thermobaby (vaikų priežiūros priemnės iš aukštos kokybės plastiko be BPA); Prancūzija
  Clippasafe (apsaugos, apsauginiai varteliai); Anglija
  Sunny Baby (apsaugos nuo lietaus, nuo saulės, nuo uodų); Vokietija
  Gucio - Slawomir Piwowarczyk Handmade (natūralios odos, rankų darbo vaikiška avalynė, atitinkanti visus ortopedų keliamus reikalavimus); Lenkija
  Quick@Smart (ScuttleBug kokybiški, kompaktiški ir lengvi paspirtukai vaikams); Australija

  UAB "Mažylio ratai" servise yra naudojama sertifikuota Deltim kompanijos remonto įranga bei originalios detalės, todėl Deltim (X-LANDER, NAVINGTON) kompanijos vežimėliams, suteikiama 24 mėn. garantija, bei pogarantinis aptarnavimas. Servise remontojuome ne tik vežimėlius, kuriais prekiaujame, galime suremontuoti, bet kurio gamintojo vežimėlį, kadangi glaudžiai bendradabiaujame tiesiogiai su gamyklomis ir atsivežame originalių, detalių. Darbą atliekame operatyviai, bei labai kokybiškai. Atliktiems remonto darbams, suteikiame garantiją.

  Servise remontojuome ne tik vežimėlius, kuriais prekiaujame, galime suremontuoti, bet kurio gamintojo vežimėlį, kadangi glaudžiai bendradabiaujame tiesiogiai su gamyklomis ir atsivežame originalių, detalių. Darbą atliekame operatyviai, bei labai kokybiškai. Atliktiems remonto darbams, suteikiame garantiją.