Prekių katalogas

Judėjimo priemonės

 • Judėjimo priemonės
  Vaiko ugdymui labai svarbūs kasdien jį supantys daiktai, kad rinkitės tik geriausios kokybės, tokius, kurie pritaikyti augančios asmenybės ugdymui. „Mažylio ratai“ – vieta, kur rasite platų daiktų bei žaislų pasirinkimą vaikui. Jeigu pasiūla per daug plati – susisiekite ir mes padėsime rasti tai, ko reikia Jūsų mažajam.
  Judėjimo priemonės internetu
  Vis dažniau girdime iš tėvelių, kad jų vaikai mažai juda, daug laiko praleidžia namuose. Kaip galima to išvengti? Pasirūpinti kokybiškomis judėjimo priemonėmis, kurios gali tapti nuostabiu hobiu Jūsų vaikui. Taip mažasis daugiau laiko praleis lauke, bus fiziškai aktyvesnis, todėl naktimis kur kas geriau miegos.
  Siūlome labai platų prekių asortimentą, kurios yra skirtos judėjimui. Tai ir paspirtukai: Micro, ScootieBug, ScuttleBug, ScrambleBug, ir triratukai su pripučiamais arba PVC ratais, su apsukama, bei nuleidžiama sėdyne, ir balansiniai dviratukai, kurie padeda vaikams išmokti važiuoti dviračiu.
  Judėjimo priemonių priedai
  Siūlome ne tik platų judėjimo priemonių pasirinkimą, tačiau taip pat ir priedus, aksesuarus, kurie suteikia judėjimui ne tik daugiau saugumo, tačiau taip pat ir stiliaus. Šalmai pasirūpins, kad vaikas visada būtų saugus ir nebijotų naujų dalykų, o apsaugos ant kelių leis judėti drąsiai. Žinoma, važinėjantiems vakarais būtina gera transporto priemonės apšvietimo sistema, tad būtinos lemputės ir tokios smulkmenos kaip kutosai, kurie papuoš vaiko dviratį arba paspirtuką.

  Tinkamiausios transporto priemonės pasirinkimas
  Judėjimo priemonės internetu yra labai įvairios, tad kartais būna sunku nuspręsti – kas geriausiai tinka vaikui. Žinoma, jeigu leidžia galimybės – aprūpinkite jį skirtingomis važinėjimo priemonėmis, ir jis pagal poreikius kasdien galės mėgautis vis kitokiu pramogavimu. O jeigu reikia rinktis – pasitarkite su vaiku, kurie dažniausiai puikiai žino, ko nori.
  Triratukas labiausiai tinka tokiu atveju, kai važiuojama ilgesnius atstumus, paspirtukas – kai pramogaujama tik kiemo ribose, juolab, jį kur kas paprasčiau su savimi vežtis, kai atostogaujate. Tiesa, dažniausiai judėjimas paspirtuku kur kas labiau vargina nei dviračiu. Galiausiai, išbandykite net ir šokliukus arba riedomobilį, kurie puikiai gali būti naudojami namuose, labiausiai tinka mažiems vaikučiams.