Prekių katalogas

Vežimėliai vaikams

 • „Mažylio ratai“ -  vieta, kur rasite viską, ko reikia, kad mažylis augtų sveikas, laimingas ir smalsus. Mūsų prekybos vietoje siūlomos geriausios kokybės priemonės vaiko auginimui, jos – sertifikuotos, patikimos bei ilgaamžės. Mums svarbu, kad Jūsų mažylis – būtų laimingas vaikas!

  Geriausios kokybės vežimėliai vaikams.
  Siūlome geriausios kokybės vaikiškus vežimėlius, kurie suteikia galimybę judėti manevringai,patogiai, žinoma, užtikrina komfortą vaikui ir tuomet, kai jis sėdi, ir tuomet, kai guli.
  Prekiaujame žinomiausių gamintojų vežimėliais, kurių vardai pelnę garbę visame pasaulyje: X-Lander, Emmaljunga, Joie, Navingon, EasyGo, Eurocart, Lorelli ir kiti. Suteikiame net 24 mėn. garantiją,
  kadangi pasitikime parduodama produkcija ir esame tikri, kad ji vaikui tarnaus ilgus metus.
  Vežimėliai užsakant internetu yra pristatomi nemokamai.

  Vežimėlių funkcionalumas:
  norėdami, kad kasdieninis pasivaikščiojimas ir miegojimas lauke būtų patogus – pasirūpinkite ir priedais, kurie suteiks šiai transporto priemonei ir tuo pačiu mobiliai lovai – daugiau funkcionalumo. Ieškodami vežimėlio įvertinkite ir greta komponuojamus priedus.

  • Rankinės vežimėliams, kurios padeda patogiai transportuoti pačius svarbiausius daiktus visada su savimi. Kuo daugiau skyrelių - tuo paprasčiau bus palaikyti tvarką.
  • Žinoma, daugelis vežimėlių turi ir specialias apsaugas nuo lietaus bei sniego, kurios padeda pasirūpinti komfortu.
  • Vasaros metu būtinos apsaugos nuo uodų bei kitų vabzdžių. Taip pat – apsaugos nuo saulės spindulių.
  • Kartu su vežimėliais dažnai parduodami ir jiems pritaikyti miegmaišiai.
  • Patogesniam važinėjimui – puodelių laikikliai. Jie skirti ne tik vaiko buteliukai, tačiau ir mamos arba tėčio kavos puodeliui pasidėti.  

  Kaip išsirinkti vežimėlį vaikui?
  Vežimėliai internetu yra labai įvairūs. Suprantame, kad neturint patirties rasti tinkamiausią – gana sunku. Nurodysime kelis kriterijus, kurie, tikimasi, padės rasti Jums paprasčiau tinkamus
  vežimėlius.
  Vežimėlio tipas: universalus vežimėlis, sportinis vežimėlis, vežimėlis skėtukas.

  Komplektacija:

  • Universalūs vežimėliai 3 in 1. Vežimėlio komplektaciją sudaro: Važiuoklė, lopšys, sėdimoji dalis ir autokėdutė.  Vežimėlio lopšys su važiuokle tinkamas naudoti nuo gimimo iki 6 mėn. arba kol mažylis pradeda sėstis. Sėdimoji dalis gali būti naudojama iki kol mažyliui sueis 3 metai arba svoris pasieks 15 - 22kg, priklausomai kokiam svoriui skirtas vežimėlis.
  • Universalūs vežimėliai 2 in 1 yra itin praktiškas pasirinkimas būsimiems tėveliams. Du viename vežimėlių komplektacijoje yra važiuoklė, lopšys kūsikiui ir sėdimąją dalis paaugusiam mažyliui. 
  • Sportiniai vežimėliai yra skirti mažyliuams nuo 6 mėn iki 3 metų, 15 ar 22 kg (priklausomai nuo gamintojo rekomendacijų).  Šie vežimėliai yra lengvi, kompaktiški, patogūs transportuoti ir vežtis į keliones. 
  • Vežimėlis skėtukas, tai lengviausias vežimėlis iš visų galimų pasirinkimų, itin kompaktiškas ir lengvas valdyti. Iš esmės tai tobulas pasirinkimas kelionėms, pavyzdžiui, lėktuvu. Kadangi šio vežimėlio ratai yra maži ir dažniausiai neturi amortizatorių, rekomenduojama ši vežimėlį stumti lygiu paviršiumi.

  Renkantis vaikišką vežimėlį svarbu atkreipti dėmesį į lopšio erdvumą, sėdimosios dalies ištiesiamą padėtį, stogelio nuo saulės ir vėjo prailginimą, vežimėlio sulankstymą.
  Verta apgalvoti – kokiais keliais dažniausiai važinėsite. Vienokių ratų vežimėlio reikia tiems, kurie dažniausiai važinės miesto gatvėmis ir visiškai kitokio tokiu atveju, kai dažniausiai bus važinėdama miško keliukais. Antruoju atveju rinkitės vežimėlius su didesniais pripučiamais guoliniais ratais.

  Vežimėlio svoris dažniausiai aktualus tokiu atveju, kai jis turi būti nešamas, pavyzdžiui, į ketvirtą aukštą laiptais, kadangi gyvenama daugiabutyje.
  Gal būt ieškote gero pravažumo  vežimėlio jau paaugusiam kūdikiui su gulima padetimi ir lengvai sulankstomo?
  Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, todėl siūlome geriausią kokybės ir kainos santykį.Patirtis prekyboje vežimėliais ir jų aptarnavimu nuo 2006 metų.