Prekių katalogas

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

 •   Prekių grąžinimas ir keitimas.
  1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Civilinio kodekso nuostatomis.
  1.2 Jeigu pirkėjui nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komlektiškumas, prekės grąžinimo pardavėjui išlaidas padengia pirkėjas.
  1.3. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, užpildant ir atsiunčiant tinkamai užpildytą Pavyzdinę sutarties atsisakymo formą (patvirtintą Teisingumo ministerijos) https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9
  1.4. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  1.4.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  1.4.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  1.4.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  1.4.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  1.4.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

  1.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  1.6. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  1.7. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą. Pristatymo kaina nustatoma pagal tai dienai galiojančius Venipak kurjerių tarnybos įkainius, bet ne mažiau, kaip 4,90 EUR už vieną pakuotę. Taip pat išskaičiuojami 2% nuo prekės sumos už mokėjimo pavedimo priėmimą ir pinigų grąžinimą į kliento sąskaitą.
  1.8 Grąžinant prekę, už pristatymo paslaugas atsiskaito pirkėjas - kurjerių tarnybos nustatytais įkainiais.

  1.9 Negrąžinamos ir atgal nepriimamos prekės, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežąsčių (kūdikių drabužėliai, patalynė, čiužiniai, pagalvės, vystyklai, patalynės užvalkalai, naktipuodžiai, vonelės, indai, higienos priemonės).