Prekių katalogas

 • Kokie daiktai ir baldai turi būti vaiko kambaryje, kad galėtumėte jaustis ramus, jog pasirūpinote viskuo nuo A iki Ž?
  Kokie baldai vaiko kambariui yra būtini? Kiekvienas atsakytų vis kitaip, tačiau visi tėveliai vieningai sutinka, kad lovytė – pats svarbiausias ir be jos vaiko kambarys nebus funkcionalus. Žinoma, mūsų kataloge galite rasti ir daugiau baldų, kurie ne tik suteikia daugiau funkcionalumo, tačiau ir kurti būtent vaiko kambariams, tad yra saugūs bei patikimi.
  Prekiaujame geriausios kokybės beržiniais baldais vaikų kambariui. Tai - Troll Nursery latviška kokybė, pelniusi vardą visoje Europoje. Prekes turime sandėlyje, tad užsisakius – greitai sulauksite.

  Tinkamiausių baldų pasirinkimas.
  Mūsų siūlomi baldai internetu atitiks labai skirtingų tėvelių poreikius. Katalogą nuolatos pildome, kad kiekvienas rastų tai, ko jam reikia. Žinoma, daugiausia dėmesio sulaukia lovelės vaikams, kurios rūpinasi ne tik kokybišku vaiko miegu, tačiau ir saugiu laiko leidimu. Taip pat tėvelių labai pamėgti lopšeliai. Vaikai kur kas greičiau ir paprasčiau užmiega lopšyje, kai jis ramiai supa. Taigi, jis yra būtinas tiems vaikams, kurie sunkiai užmiega, dažnai atsikelia. Tinkamas lopšys gali padėti to išvengti.
  Paprastesniam vystymui rekomenduojamos ir specialios vystymo komodos, kurios džiugina ne tik funkcionalumu, tačiau ir stiliumi, žinoma, spintos, kuriose galima tvarkingai laikyti vaiko žaislus bei drabužius.

  Daiktai, kurie suteikia daugiau patogumo
  Prekiaujame ne tik baldais vaiko kambariui, tačiau ir kitais daiktais, kurie padeda paprasčiau rūpintis vaiko higiena bei užtikrinti, kad miegas bus saldus. Dažnai keliaujantiems siūlomos kelioninės lovelės – maniežai. Geresniam miegui – čiužiniai, patalynė, paklodės ir t.t. Higienai palaikyti, žinoma, būtent vaikams skirti rankšluosčiai, kurie yra labai švelnūs, maloniai glunda prie odos.
  Ypač vertinami maniežai vaikams, kurie ne tik padeda vaikui produktyviai leisti laiką, tačiau ir pasirūpina keliomis laisvomis minutėmis, kurias tėveliai gali praleisti savo malonumui. Skirti dėmesio sau – labai svarbu.
  Viską, ko reikia, kad galite rasti mūsų prekybos vietoje. Mums svarbu, kad Jūsų va