Prekių katalogas

Atsiskaitymas

 • Pirkėjas gali atsiskaityti už prekes, vienu iš šių būdų:


  1. Atsiskaitymas naudojantis el. bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs el. bankininkystės sutartį su vienu iš žemiau nurodytų bankų: SEB bankas; AB „Swedbank“; Luminor bankas, Citadelė bankas. Pinigus Pirkėjas perveda į el. parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko el. bankininkystės sistemoje.

  2. Atsiskaitymas banko pavedimu – tai išankstinis atsiskaitymas, kai Pirkėjas, gavęs išankstinę sąskaitą apmokėjimui, perveda pinigus į el. parduotuvės banko sąskaitą.

  3. Prekių pirkimas išsimokėtinai , naudijantis mūsų partnerių SB Lizingas, AS Inbank, MakeCommerce™(MOKI 3) paslaugomis.

  4. Atsiskaityti už prekes, jas pristačius. Papildomas mokestis – 3,90 Eur.

  5. Atsiimant pekes parduotuvėje “Mažylio ratai” Laisvės pr. 77B, Vilnius, grynaisiais arba banko kortele.

  Pirkėjas įsipareigoja už prekes sumokėti, kai gaus patvirtinimo laišką iš pardavėjo. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.